24 Luty, 2019 r, imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
«WIADOMOŚCI SPORTOWE»
Podsumowanie sezonu biegowego 2015
Podsumowanie sezonu biegowego 2015

Sezon biegowy rozpoczęliśmy udziałem naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu Hajnowskiego  w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się 23 września 2015r na „stadionie leśnym” w Hajnówce.
W zawodach rywalizowało łącznie 328 uczniów z dwunastu szkół podstawowych i jedenastu szkół gimnazjalnych. Wszystkie biegi podzielone były na kategorie wiekowe. Najmłodsi tj. klasy czwarte miały do pokonania dystans 600 m., a najstarsi – chłopcy z gimnazjów 1.500 m. Łącznie przeprowadzono 12 biegów na trzech wyznaczonych trasach.
Uczniowie Zespołu Szkół w Kleszczelach zdobyli  łącznie 12 medali.
Najlepiej w kategorii dziewcząt szkoły podstawowej uplasowały się:

- I miejsce Noskowicz Maja
- II miejsce Szymańczuk Julita
- III miejsce Misiuk Aleksandra
- IV miejsce Pawłowicz Olga
- VI miejsce Pytel Paulina

W kategorii chłopców szkoły podstawowej:

- I miejsce Lange Karol
- II miejsce Dziemiańczyk Filip
- V miejsce Kowszuk Adrian
- VI miejsce Chilkiewicz Mateusz  
- V miejsce Skurczyński Kamil

W kategorii szkół gimnazjalnych:

- I miejsce Roszczenko Gabriela
- IV miejsce Omelianowicz Martyna

Awans do Półfinału Województwa Podlaskiego w Indywidualnych biegach przełajowych ponadto uzyskali:
- Rzewuski Rafał
- Sawicki Olgierd
- Mojsewicz Adam
- Szewiak Ewa

Półfinał Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych odbył się 8 października 2015r. w Supraślu. W zawodach startowało łącznie 600 zawodników w tym 14 uczniów z Zespołu Szkół w Kleszczelach. Najlepiej uplasowali się: Noskowicz Maja, Lange Karol, Szymańczuk Julita, Kowszuk Adrian i Omelianowicz Martyna uzyskując jednocześnie prawo startu w Finale Województwa Podlaskiego, który odbył się 17 października 2015r. w Białymstoku ( Pietrasze).

Zespół Szkół w Kleszczelach składa serdeczne podziękowanie Urzędowi Miasta w Kleszczelach za zapewnienie transportu na wszystkie zawody biegowe.

                                                                                                       Edward Terebun« powrót

Urząd Miasta i Gminy w Kleszczelach - www.kleszczele.pl, Kleszczele, samorząd, województwo podlaskie, gmina kleszczele, powiat hajnowski, gmina, miasto Kleszczele, portal samorządowy, serwis, WWW, BIP, Biuletyn, agroturystyka, turystyka, inwestycje, przyroda, natura, administracja publiczna, usługi, samorzad, internet, biuletyn informacji publicznej, administracja, cms, portal, aktualnosci, województwo, powiat, aktualności, www, bip, biuletyn, gminy, przetargi, gminne, samorzadowe, uslugi, samorządy, Gminy, gminny, samorzady, samorządowe, Lublin, Hajnówka, Radom